Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: CAC 3.jpgBeschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: CAC 3.jpgBeschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: CAC 3.jpgBeschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: CAC 3.jpgBeschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: CAC 3.jpg

 

AGENDA

                                                                                                        

Zondag 24/09

(Cowboy Up, Waardamme, 15.30 u.):

SARAH JANE SCOUTEN

(Ace Café, Rumst, 19.00 u.):

THE WISE GUYZ

 

Maandag 25/09

(Handelsbeurs, Gent, 20.15 u.):

STEVEN DE BRUYN & EUGENE CHADBOURNE

 

Donderdag 28/09

(Botanique, Witloof Bar, Brussel, 20.00 u.):

TREVOR SENSOR

 

Vrijdag 29/09

(De Warande, Kuub, Turnhout, 20.15 u.):

COOPE, BOYES & SIMPSON

 

Zondag 01/10

(Cowboy Up, Waardamme, 15.30 u.):

ANN VRIEND

(De Zwerver, Leffinge, 21.00 u.):

ROLAND, DEREK, RONY & STEVO

(Ace Café, Rumst, 19.00 u.):

BLUE MOON MARQUEE

 

Donderdag 05/10

(The Spirit Of 66, Verviers, 20.00 u.):

IMPERIAL CROWNS

(Botanique, Orangerie, Brussel, 20.00 u.):

HANNI EL KHATIB

 

Vrijdag 06/10

(Toogenblik, Haren-Brussel, 20.30 u.):

BRUNO DENECKERE & HT ROBERTS

(Arenbergschouwburg, Antwerpen, 20.30 u.):

STOOMBOOT

 

Zaterdag 07/10

(Botanique, Rotonde, Brussel, 20.00 u.):

NEWTON FAULKNER

(Botanique, Witloof Bar, Brussel, 20.00 u.):

COLD SPECKS

 

Woensdag 11/10

(Arenbergschouwburg, Antwerpen, 20.30 u.):

MICAH P. HINSON

(CC De Breughel, Bree, 20.15 u.):

SLAID CLEAVES

 

Donderdag 12/10

(Muziekodroom, Hasselt, 21.00 u.):

MIKE MORGAN & JIM SUHLER

 

Vrijdag 13/10

(CC De Breughel, Bree, 20.15 u.):

MANDOLINMAN

(De Warande, Kuub, Turnhout, 20.15 u.):

SPINVIS

 

Zaterdag 14/10

(De Warande, Kuub, Turnhout, 20.15 u.):

BLUES NIGHT met LAURENCE JONES en THE BLUESBONES

 

Zondag 15/10

(Ace Café, Rumst, 19.00 u.):

DEUCE COUPE WITH KEVIN FOX

 

Woensdag 18/10

(CCHA, Hasselt, 20.00 u.):

MARBLE SOUNDS FEAT. CACSO PHIL

(Cultuurcentrum, Mechelen, 20.15 u.):

MARK EITZEL

 

Donderdag 19/10

(AB, Club, Brussel, 20.00 u.):

BUURMAN (CD-voorstelling!)

(CC De Breughel, Bree, 20.15 u.):

KATE MACLEOD

 

Vrijdag 20/10

(De Warande, Hal, Turnhout, 20.00 u.):

SLIPMATES

(GC De Melkerij, Zemst, 20.00 u.):

THE SADIES

 

Zaterdag 21/10

(De Roma, Borgerhout, 20.00 u.):

AIMEE MANN

 

Zondag 22/10

(Ace Café, Rumst, 19.00 u.):

3 ON THE TREE

 

Dinsdag 24/10

(De Casino, Sint-Niklaas, 20.30 u.):

GABRIEL RIOS (Solo!) (Uitverkocht!)

 

Woensdag 25/10

(La Madeleine, Brussel):

BEN MILLER BAND

(De Roma, Borgerhout, 20.00 u.):

SKINNY LISTER en BEANS ON TOAST

 

Donderdag 26/10

(Vooruit, Balzaal, Gent):

BEN MILLER BAND

(Arenbergschouwburg, Antwerpen, 20.15 u.):

BART PEETERS

 

Vrijdag 27/10

(Toogenblik, Haren-Brussel, 20.30 u.):

CLINT WESTWOOD

(Arenbergschouwburg, Antwerpen, 20.15 u.):

BART PEETERS

 

Zaterdag 28/10

(AB, Club, Brussel, 20.00 u.):

DOUGLAS FIRS

(Cultuurcentrum Brugge, Stadsschouwburg, Brugge, 20.00 u.):

LAMBCHOP

 

Zondag 29/10

(De Roma, Borgerhout, 20.00 u.):

LAMBCHOP

(Ace Café, Rumst, 19.00 u.):

HARD FALL HEARTS

 

Maandag 30/10

(AB, Club, Brussel, 20.00 u.):

CHUCK PROPHET & THE MISSION EXPRESS

(Botanique, Witloof Bar, Brussel, 20.00 u.):

(SANDY) ALEX G

 

Dinsdag 31/10

(CCHA, Hasselt, 20.00 u.):

LAMBCHOP

(De Casino, Sint-Niklaas, 20.30 u.):

HEATHER NOVA (Uitverkocht!)

 

Donderdag 02/11

(Het Depot, Leuven, 20.00 u.):

HEATHER NOVA

(AB, Club, Brussel, 20.00 u.):

JOHNNY FLYNN & THE SUSSEX WIT

(Botanique, Orangerie, Brussel, 20.00 u.):

SPOON

 

Vrijdag 03/11

(AB, Grote Zaal, Brussel, 20.00 u.):

JASON ISBELL & THE 400 UNIT en TIFT MERRITT

(N9, Eeklo, 21.00 u.):

CHUCK PROPHET & THE MISSION EXPRESS

(Het Depot, Leuven, 20.00 u.):

THE DREAM SYNDICATE

(Botanique, Orangerie, Brussel, 20.00 u.):

KEVIN MORBY

(Café Heuvelzicht, Essen):

CORDOVAS

 

Zaterdag 04/11

(De Oosterpoort, Groningen, NL, 16.00 u.):

TAKE ROOT met JASON ISBELL AND THE 400 UNIT, THE COMO MAMAS, JESSE DAYTON, TIFT MERRITT, LEVI PARHAM, HURRAY FOR THE RIFF RAFF, CHUCK PROPHET & THE MISSION EXPRESS, BAPTISTE W. HAMON, JOHN MURRY, THE BARR BROTHERS, SAM OUTLAW, ANDREW COMBS, THE CACTUS BLOSSOMS, STEVE GUNN en YOLA CARTER

(AB, Club, Brussel, 20.00 u.):

SAM AMIDON

(Botanique, Rotonde, Brussel, 20.00 u.):

STU LARSEN

 

Zondag 05/11

(Het Depot, Leuven, 20.00 u.):

JONNY LANG

(Ace Café, Rumst, 19.00 u.):

KYLE JESTER BLUES SHOW

 

Maandag 06/11

(Botanique, Rotonde, Brussel, 20.00 u.):

LOLA MARSH

 

Dinsdag 07/11

(Het Depot, Leuven, 20.00 u.):

SPINVIS

 

Woensdag 08/11

(CCHA, Hasselt, 20.00 u.):

SPINVIS

 

Donderdag 09/11

(Muziekodroom, Hasselt, 21.00 u.):

DOGHOUSE SAM & HIS MAGNATONES (CD release party! - Gratis!)

(CC De Breughel, Bree, 20.15 u.):

ARLAN FEILES

 

Vrijdag 10/11

(Toogenblik, Haren-Brussel, 20.30 u.):

KEEP THE HOME FIRES BURNING

 

Zaterdag 11/11

(4AD, Diksmuide, 20.30 u.):

DANIEL ROMANO

(De Warande, Kuub, Turnhout, 20.15 u.):

9TH TURNHOUT ROOTSNIGHT met THE WILD ONES, THE CACTUS BLOSSOMS en THE BUCKSHOTS

 

Zondag 12/11

(AB, Grote Zaal, Brussel, 20.00 u.):

FATHER JOHN MISTY en WEYES BLOOD

(Ace Café, Rumst, 19.00 u.):

DON DIEGO TRIO

 

Maandag 13/11

(CCHA, Hasselt, 20.00 u.):

WENDE

 

Donderdag 16/11

(AB, Box, Brussel, 20.00 u.):

YEVGUENI (CD-voorstelling!) en JANNE SCHRA

(De Roma, Borgerhout, 20.00 u.):

THE WATERBOYS

 

Vrijdag 17/11

(AB, Grote Zaal, Brussel, 20.00 u.):

FLEET FOXES

(AB, Club, Brussel, 20.00 u.):

HOWE GELB PIANO TRIO

(Toogenblik, Haren-Brussel, 20.30 u.):

THE BUGABOOS

 

Zaterdag 18/11

(AB, Grote Zaal, Brussel, 20.00 u.):

FLEET FOXES

 

Zondag 19/11

(Ace Café, Rumst, 19.00 u.):

HOPELESS JACK

 

Dinsdag 21/11

(Predikherenkerk, Leuven):

WILLIAM FITZSIMMONS

 

Donderdag 23/11

(Minard, Gent):

WILLIAM FITZSIMMONS

(De Casino, Sint-Niklaas, 20.30 u.):

YEVGUENI en JANNE SCHRA

 

Zaterdag 25/11

(De Roma, Borgerhout, 20.00 u.):

BILLY BRAGG

(De Casino, Sint-Niklaas, 20.30 u.):

JOHN ILLSLEY

 

Zondag 26/11

(Ace Café, Rumst, 19.00 u.):

THE GASOLINE LOLLIPOPS

(CC De Breughel, Bree, 20.11 u.):

ROWWEN HEZE

 

Dinsdag 28/11

(De Warande, Kuub, Turnhout, 20.15 u.):

GABRIEL RIOS (Uitverkocht!)

 

Woensdag 29/11

(AB, Grote Zaal, Brussel, 20.00 u.):

HET ZESDE METAAL

(Toogenblik, Haren-Brussel, 20.30 u.):

THE TANNAHILL WEAVERS

 

Donderdag 30/11

(De Warande, Kuub, Turnhout, 20.15 u.):

THE HIGH KINGS

 

Vrijdag 08/12

(CCHA, Hasselt, 20.00 u.):

WINTERLAND ‘76

(Toogenblik, Haren-Brussel, 20.00 u.):

GREY & GRUMPY

 

Zaterdag 09/12

(De Casino, Sint-Niklaas, 20.30 u.):

RAY GELATO & THE GIANTS en LINK!

 

Woensdag 13/12

(De Casino, Sint-Niklaas, 20.30 u.):

TINARIWEN

 

Donderdag 14/12

(AB, Grote Zaal, Brussel, 20.00 u.):

TRIGGERFINGER (Uitverkocht!)

(Het Depot, Leuven, 20.00 u.):

YEVGUENI

(Muziekodroom, Hasselt, 21.00 u.):

TRUDY LYNN FEAT. STEVE KRASE AND THE ÖZDEMIRS

 

Vrijdag 15/12

(AB, Grote Zaal, Brussel, 20.00 u.):

TRIGGERFINGER

(Cultuurcentrum, Mechelen, 20.15 u.):

WINTERLAND ‘76

(Toogenblik, Haren-Brussel, 20.30 u.):

JESSE BARDWELL & THE FREE UNION

 

Zaterdag 23/12

(De Roma, Borgerhout, 20.00 u.):

SPINVIS

 

2018

 

Zondag 21/01

(Ace Café, Rumst, 19.00 u.):

THE PEARLS

 

Vrijdag 02/02

(Toogenblik, Haren-Brussel, 20.30 u.):

MICHAEL WESTON KING

 

Donderdag 08/02

(CC De Breughel, Bree, 20.15 u.):

OTIS GIBBS

(Muziekodroom, Hasselt, 21.00 u.):

MATIAS PRIBOJSZKI BAND

 

Vrijdag 23/02

(Toogenblik, Haren-Brussel, 20.30 u.):

BRUNO DENECKERE & HT ROBERTS

(CC De Breughel, Bree, 20.15 u.):

STOOMBOOT

 

Zaterdag 24/02

(CC De Breughel, Bree, 20.15 u.):

BUURMAN

 

Donderdag 01/03

(CC De Breughel, Bree, 20.15 u.):

DAYNA KURTZ

 

Donderdag 15/03

(Muziekodroom, Hasselt, 21.00 u.):

CHRIS CAIN BAND

 

Vrijdag 16/03

(CC De Breughel, Bree, 20.15 u.):

MURDER BALLADS met LADY LINN, STIJN MEURIS, GREGORY FRATEUR en TIJS DELBEKE

 

Donderdag 22/03

(CC De Breughel, Bree, 20.15 u.):

DIANA JONES

 

Donderdag 12/04

(Muziekodroom, Hasselt, 21.00 u.):

GUY VERLINDE & THE MIGHTY GATORS

(CC De Breughel, Bree, 20.15 u.):

SHEESHAM & LOTUS & SON

 

Donderdag 10/05

(Muziekodroom, Hasselt, 21.00 u.):

SUE FOLEY

 

Geďnteresseerden in Nederlandse rootsconcerten verwijzen we graag naar: AMERICANA LIVE MUSIC

 

Home