Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: CAC 3.jpgBeschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: CAC 3.jpgBeschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: CAC 3.jpgBeschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: CAC 3.jpgBeschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: CAC 3.jpg

 

AGENDA

                                                                                                        

Vrijdag 10/08

(Paradiso, Amsterdam, NL, 20.30 u.):

JOHN PRINE

 

Vrijdag 24/08

(Woonzorgcentrum Eureka, August De Boeckstraat 54-58, 1140 Evere, 15.00 u.):

NICK DITTMEIER AND THE SAWDUSTERS

 

Donderdag 30/08

(The Spirit Of 66, Verviers, 20.00 u.):

JOSH HOYER & SOUL COLOSSAL

(Ripspiqué, Lier):

TAMI NEILSON

 

Maandag 03/09

(Botanique, Orangerie, 20.00 u.):

JULIEN BAKER en BECCA MANCARI

 

Dinsdag 04/09

(OLT Rivierenhof, Deurne-Antwerpen, 19.00 u.):

JEFF TWEEDY

 

Vrijdag 14/09

(The Spirit Of 66, Verviers, 20.30 u.):

THE BLUESBONES

 

Zondag 16/09

(Cowboy Up, Waardamme, 15.30 u.):

RANDY THOMPSON (Gratis!)

 

Woensdag 26/09

(De Roma, Borgerhout, 20.00 u.):

THEY MIGHT BE GIANTS

 

Donderdag 27/09

(De Roma, Borgerhout, 20.00 u.):

THE TALLEST MAN ON EARTH

 

Vrijdag 28/09

(Toogenblik, Haren-Brussel, 20.30 u.):

MERLE JAGGER

 

Zondag 30/09

(Botanique, Rotonde, 20.00 u.):

OKKERVIL RIVER

 

Vrijdag 05/10

(Toogenblik, Haren-Brussel, 20.30 u.):

DEREK & RENAUD: ’T HOOFT & RIMBAUD

 

Zaterdag 06/10

(C-mine Cultuurcentrum, Genk, 20.15 u.):

BERT DOCKX

 

Maandag 08/10

(The Spirit Of 66, Verviers, 20.00 u.):

HENRIK FREISCHLADER

 

Donderdag 11/10

(The Spirit Of 66, Verviers, 20.00 u.):

IMPERIAL CROWNS

 

Zaterdag 13/10

(Cowboy Up, Waardamme, 21.30 u.):

BLACK IRISH TEXAS (Gratis!)

(The Spirit Of 66, Verviers, 20.30 u.):

CHRIS WATSON

 

Zondag 14/10

(C-mine Cultuurcentrum, Genk, 20.15 u.):

DON MCLEAN

 

Dinsdag 16/10

(Botanique, Orangerie, 20.00 u.):

WILLIAM FITZSIMMONS en JOSHUA RADIN

 

Donderdag 18/10

(The Spirit Of 66, Verviers, 20.00 u.):

PAT MCMANUS BAND

(C-mine Cultuurcentrum, Genk, 20.15 u.):

DE GEEST

 

Vrijdag 19/10

(Woonzorgcentrum Eureka, August De Boeckstraat 54-58, 1140 Evere, 15.00 u.):

JESSE RAY CARTER

(Toogenblik, Haren-Brussel, 20.30 u.):

AUSTIN MILLER

(C-mine Cultuurcentrum, Genk, 20.15 u.):

MAURO PAWLOWSKI & BRAAKNOOT ENSEMBLE (Ode aan Boudewijn De Groot “Nacht en Ontij”)

 

Maandag 22/10

(The Spirit Of 66, Verviers, 20.00 u.):

HOGJAW

 

Dinsdag 23/10

(AB, Grote Zaal, Brussel, 20.00 u.):

LORD HURON

 

Woensdag 24/10

(The Spirit Of 66, Verviers, 20.00 u.):

ROBERT JON & THE WRECK

 

Vrijdag 26/10

(Toogenblik, Haren-Brussel, 20.30 u.):

TIM EASTON

 

Maandag 29/10

(AB, Grote Zaal, Brussel, 20.00 u.):

BLACKBERRY SMOKE

 

Donderdag 01/11

(Cowboy Up, Waardamme, 15.30 u.):

TIM EASTON (Gratis!)

 

Vrijdag 02/11

(Botanique, Witloof bar, 20.00 u.):

ISRAEL NASH AND BAND

 

Zondag 04/11

(Botanique, Rotonde, 20.00 u.):

NEKO CASE

 

Zaterdag 10/11

(The Spirit Of 66, Verviers, 20.30 u.):

LAYLA ZOE

 

Dinsdag 13/11

(Botanique, Orangerie, 20.00 u.):

RYLEY WALKER

 

Woensdag 14/11

(The Spirit Of 66, Verviers, 20.00 u.):

SARI SCHORR BAND

 

Vrijdag 16/11

(Botanique, Witloof Bar, 20.00 u.):

BLANCO WHITE

 

Donderdag 29/11

(De Roma, Borgerhout, 20.00 u.):

MAAIKE OUBOTER

 

Vrijdag 30/11

(C-mine Cultuurcentrum, Genk, 20.15 u.):

STEF BOS

 

Donderdag 06/12

(C-mine Cultuurcentrum, Genk, 20.15 u.):

ISOLDE (XL)

 

Vrijdag 07/12

(Toogenblik, Haren-Brussel, 20.30 u.):

LIEVEN TAVERNIER & YVES MEERSSCHAERT

(The Spirit Of 66, Verviers, 20.30 u.):

JACQUES STOTZEM

 

Vrijdag 14/12

(The Spirit Of 66, Verviers, 20.30 u.):

GUY VERLINDE & THE MIGHTY GATORS

 

2019

 

Vrijdag 18/01

(C-mine Cultuurcentrum, Genk, 20.15 u.):

SPINVIS (Solo!)

 

Woensdag 06/02

(C-mine Cultuurcentrum, Genk, 20.15 u.):

FEW BITS en BARELY AUTUMN

 

Zaterdag 16/02

(C-mine Cultuurcentrum, Genk, 20.15 u.):

LENOISE (A TRIBUTE TO NEIL YOUNG & CRAZY HORSE met PIET DE PESSEMIER van MAD ABOUT MOUNTAINS.)

 

Zaterdag 02/03

(C-mine Cultuurcentrum, Genk, 20.15 u.):

JOOLS HOLLAND & GUESTS

 

Zaterdag 13/04

(C-mine Cultuurcentrum, Genk):

LITTLE WAVES FESTIVAL

 

Geïnteresseerden in Nederlandse rootsconcerten verwijzen we graag naar: AMERICANA LIVE MUSIC

 

Home