Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: CAC 3.jpgBeschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: CAC 3.jpgBeschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: CAC 3.jpgBeschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: CAC 3.jpgBeschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: CAC 3.jpg

 

AGENDA

                                                                                                        

Zondag 21/01

(Ace Café, Rumst, 19.00 u.):

THE PEARLS

 

Donderdag 25/01

(OC De Djoelen, Oud-Turnhout):

MONTI AMUNDSON

 

Maandag 29/01

(AB, Flex, Brussel, 20.00 u.):

IRON & WINE (Support HALF WAIF)

 

Dinsdag 30/01

(AB, Box, Brussel, 20.00 u.):

THE STRYPES (Support: MAX MESER)

 

Woensdag 31/01

(AB, Flex, Brussel, 20.00 u.):

JAKE BUGG

 

Vrijdag 02/02

(Toogenblik, Haren-Brussel, 20.30 u.):

MICHAEL WESTON KING

(AB, Grote Zaal, Brussel, 20.00 u.):

TRIGGERFINGER

 

Zondag 04/02

(AB, Theater, Brussel, 20.00 u.):

JASPER STEVERLINCK

 

Donderdag 08/02

(CC De Breughel, Bree, 20.15 u.):

OTIS GIBBS

(Muziekodroom, Hasselt, 21.00 u.):

MATIAS PRIBOJSZKI BAND

 

Vrijdag 09/02

(N9, Eeklo, 21.00 u.):

KAIA KATER (Support: AMEEL BRECHT)

 

Zondag 11/02

(Café Den Bromfiets, Bonheiden, 17.00 u.):

THE DRUGSTORE COWBOYS

 

Maandag 12/02

(AB, Grote Zaal, Brussel, 18.45 u.):

DROPKICK MURHYS & FLOGGING MOLLY (Uitverkocht!)

 

Dinsdag 13/02

(AB, Grote Zaal, Brussel, 20.00 u.):

GLEN HANSARD

 

Zaterdag 17/02

(AB, Ballroom, Brussel, 20.00 u.):

SON LUX

(Het Depot, Leuven, 20.00 u.):

THE MAVERICKS (Uitverkocht!)

 

Vrijdag 23/02

(Toogenblik, Haren-Brussel, 20.30 u.):

BRUNO DENECKERE & HT ROBERTS

(CC De Breughel, Bree, 20.15 u.):

STOOMBOOT

 

Zaterdag 24/02

(CC De Breughel, Bree, 20.15 u.):

BUURMAN

 

Donderdag 01/03

(CC De Breughel, Bree, 20.15 u.):

DAYNA KURTZ

 

Zaterdag 03/03

(De Casino, Sint-Niklaas, 20.30 u.):

JD MCPHERSON

 

Dinsdag 06/03

(AB, Grote Zaal, Brussel, 20.00 u.):

FIRST AID KIT (Support: VAN WILLIAM)

 

Donderdag 08/03

(De Casino, Sint-Niklaas, 20.30 u.):

OYSTERBAND

 

Donderdag 15/03

(Muziekodroom, Hasselt, 21.00 u.):

CHRIS CAIN BAND

 

Vrijdag 16/03

(CC De Breughel, Bree, 20.15 u.):

MURDER BALLADS met LADY LINN, STIJN MEURIS, GREGORY FRATEUR en TIJS DELBEKE

(N9, Eeklo, 21.00 u.):

DOUGLAS FIRS

 

Donderdag 22/03

(CC De Breughel, Bree, 20.15 u.):

DIANA JONES

(Muziekodroom, Hasselt, 21.00 u.):

THE BLUESBONES (Gratis!)

 

Zondag 25/03

(Café Den Bromfiets, Bonheiden, 17.00 u.):

THE BLACKTOP ROCKETS

 

Vrijdag 06/04

(De Casino, Sint-Niklaas):

THE DEEP DARK WOODS

 

Zaterdag 07/04

(La Truite d’Argent, Tavigny (Houffalize), 21.00 u.):

SESSION AMERICANA

 

Donderdag 12/04

(Muziekodroom, Hasselt, 21.00 u.):

GUY VERLINDE & THE MIGHTY GATORS

(CC De Breughel, Bree, 20.15 u.):

SHEESHAM & LOTUS & SON

 

Vrijdag 13/04

(De Casino, Sint-Niklaas, 20.30 u.):

DOUGLAS FIRS en KIM JANSSEN

 

Zondag 15/04

(Café Den Bromfiets, Bonheiden, 17.00 u.):

LARA HOPE AND THE ARK TONES

 

Maandag 16/04

(AB, Flex, Brussel, 20.00 u.):

LIZZ WRIGHT

 

Vrijdag 20/04

(N9, Eeklo, 21.00 u.):

JOSH ROUSE

 

Zaterdag 21/04

(AB, Theater, Brussel, 20.00 u.):

NITS

 

Zaterdag 28/04

(N9, Eeklo, 21.00 u.):

WHITNEY ROSE

 

Zondag 29/04

(AB, Club, Brussel, 20.00 u.):

LILY HIATT

 

Donderdag 10/05

(Muziekodroom, Hasselt, 21.00 u.):

SUE FOLEY

 

Woensdag 16/05

(AB, Grote Zaal, Brussel, 20.00 u.):

DOTAN

 

Donderdag 31/05

(AB, Grote Zaal, Brussel, 20.00 u.):

PINK MARTINI

 

Zaterdag 02/06

(AB, Grote Zaal, Brussel, 20.00 u.):

AXELLE RED

 

Geďnteresseerden in Nederlandse rootsconcerten verwijzen we graag naar: AMERICANA LIVE MUSIC

 

Home